strony www

  • Strony projektu BELLA BITIS & BITIS
    Strony projektu BELLA BITIS & BITIS

Zanim pojawiły się w moim życiu akwarele, razem z mężem zajmowałam się /i do teraz oczywiście to robię/ stronami internetowymi, głównie na potrzeby zwierzaków - dla hodowców kotów i psów rasowych, dla klubów kynologicznych i felinologicznych, dla groomerów, weterynarzy...

Strony te są oparte o system CMS, pozwalający na samodzielną edycję zawartości treści i zdjęć strony. Standardowo pracuję na silniku CMS firmy Open Solutions. Jest to mechanizm bardzo prostu w obsłudze, nie spowalniający działania strony, nie wymagający użycia bazy danych, a przy tym niezwykle przejrzysty i intuicyjny w zarządzaniu, nawet przez mało wprawne w “kwestiach komputerowych” osoby. W projektowanych stronach używam silnika Quick.CMS, który w wersji podstawowej jest darmowy, licencjonowany, dostarczany przez legalnie działającą, polską firmę.

Teraz, kiedy życie postawiło przede mną temat "akwarele", łączę te oba zajęcia. Zapraszam serdecznie do zamawiania stron, w których grafika oparta jest o ręcznie malowane akwarele. Takie strony mają unikalny i bardzo oryginalny wygląd i niesamowicie artystyczny klimat. To strony dla koneserów kociego i psiego piękna. Dołączącz do tego zacnego grona, jeśli masz ochotę. 

Zapraszam do współpracy.

Facebook